Wczoraj podczas konferencji prasowej w K臋dzierzynie-Ko藕lu przedstawiono propozycj臋 wprowadzenia darmowych przejazd贸w komunikacj膮 miejsk膮 dla os贸b posiadaj膮cych samoch贸d osobowy. Czy to pocz膮tek rewolucji transportowej, czy polityczny eksperyment? Czy darmowe autobusy dla kierowc贸w maj膮 zach臋ci膰 do zostawienia aut pod domem? A mo偶e to pomys艂, kt贸ry wywo艂a jeszcze wi臋ksz膮 debat臋 o r贸wno艣ci i przywilejach? Propozycj臋 przedstawili radni Miasta K臋dzierzyn-Ko藕le: Katarzyna Kukolka-Bogocz oraz Fabian Pszon. Zapowiedziano r贸wnie偶, 偶e projekt dotycz膮cy darmowych przejazd贸w dla w艂a艣cicieli samochod贸w osobowych ma zosta膰 oficjalnie przedstawiony i poddany dalszej dyskusji podczas najbli偶szej sesji rady miasta. Co s膮dzicie o takim rozwi膮zaniu? To dobry kierunek czy kontrowersyjny pomys艂? Czekamy na Wasze komentarze 馃憞 #KedzierzynKozle #DarmowePrzejazdy #KomunikacjaMiejska #Kontrowersje #Transport #Autobusy #Kierowcy



